Aktuální informace k přijímacímu řízení

3.3.2021
Václav Bohata
bookmark

19.3.2021

Dnes pošleme všem zákonným zástupcům kompletní informace včetně upravených termínů školních přijímacích zkoušek.

Termíny:

  • Řádný termín: 5. května 2021 od 8:00 hod
  • Druhý termín:  18. května 2021od 8:00 hod – pouze pro ty zájemce, kteří se nemohli například z důvodu karantény,  nemoci či kolize s přijímacími zkouškami v jiné škole zúčastnit řádného termínu.

8.3.2021

Vážené uchazečky a uchazeči o studium, vážení zákonní zástupci,

jak víte z předchozích informací, 8. března jsme plánovali odesílat informační dopisy k přijímacímu řízení. Máme je připravené k odeslání, ale víme, že ministerstvo školství (MŠMT) uvažuje o změně termínů a možná i dalších podmínek pro přijímání nových studentů. O případných změnách chce MŠMT rozhodnout údajně do 15. března. Proto budeme kompletní informační dopisy včetně pozvánek ke zkouškám zasílat až poté, kdy se dozvíme nové informace. Nadále platí, že zkoušky proběhnou formou školní přijímací zkoušky, vzorové testy jsou zveřejněny na těchto stránkách.

Termíny:

  • Řádný termín: 7. dubna 2021 od 8:00 hod
  • Náhradní termín pro ty, kteří se nemohli například z důvodu karantény či nemoci zúčastnit řádného termínu posouváme na  21. dubna 2021 od 8:00 hod

Řádný termín zatím zůstává pole původního plánu, ale vše se může změnit.

První kontaktní e-mail jsem již odeslal, v 6 případech jsme zjistili chybu v zadané mailové adrese. Dnes pošlu snad už všem další informace, ale na kompletní informace si budete bohužel muset ještě počkat do příštího týdne.

Děkuji za pochopení.

Ing. Václav Bohata, ředitel školy

 

3.3.2021

Vážení uchazeči o studium na naší škole, máme sečtený počet přihlášek na námi nabízené 3 studijní obory. Na všechny obory máme převis přihlášek, takže budeme organizovat školní přijímací zkoušky přesně podle již dříve zveřejněných informací. Zda budou moci přijímací zkoušky v plánovaném termínu proběhnout, bude záviset na aktuální epidemiologické situaci a navazujícím vládním nařízení.

Pozvánku k přijímacím zkouškám a informační dopis odešle škola zákonným zástupcům uchazečů pomocí prostředků elektronické komunikace nejpozději 8. března 2021. Pokud do večera uvedeného dne neobdržíte žádný mail, znamená to, že jste kontakt na přihlášce uvedli nesprávně, nečitelně, nebo jsme udělali chybu při opisování přihlášek do počítače. V tomto případě napište na adresu sekretariat@spsmb.cz a my Vám napíšeme již na správnou adresu.