Patrik Medáček (1.Ds) přivezl medaili z Mistrovství ČR v atletice

18.2.2020
Věra Svárovská

O víkendu 15.2.-16.2.2020 proběhlo v ostravské hale Mistrovství ČR v atletice juniorů a dorostenců. Skvělých výsledků tam dosáhla i šestice mladých atletů AC Mladá Boleslav.

Nejúspěšnější byl Patrik Medáček (1.Ds) ve skoku do dálky. Od začátku vedl soutěž výkonem 691 cm, pak se zlepšil na 702 cm. Ale ve třetí sérii ho přeskočil Šimon Navrátil skokem 712 cm.  Patrik se pak ještě zlepšil na vynikajících 708 cm. Tím si zlepšil svůj nejlepší osobní výkon, a nakonec získal stříbrnou medaili. Ve svém druhém startu, v běhu na 200 m, doběhl Patrik Medáček ve velice rychlém rozběhu na 2. místě a skvělý čas 22,42 s pro něj znamenal nový osobní rekord, a především postup do nedělního finále. Tam se bohužel zranil a závod nedokončil.

Patrikovi gratulujeme, přejeme brzké uzdravení a mnoho dalších nejen sportovních úspěchů.