Sociální partneři

Spolupráce s firmami

Spolupracujeme s řadou významných firem v našem regionu, a to v několika oblastech:

  • Naši žáci mají v rámci výuky povinnou dvoutýdenní praxi, kterou konají ve firmách formou výrobní praxe.
  • Ve firmách probíhá u vybraných studentů i praxe individuální, jejímž výsledkem je zpracování práce, kterou student prezentuje v rámci praktické maturity. Firmy si tímto způsobem vychovávají specialisty již po dobu jejich středoškolských studií.
  • Významnou součástí spolupráce je i podpora výuky formou zapůjčení nebo darování přístrojů, materiálu  a dalších pomůcek pro výuku.
  • Absolventi naší školy mohou ve firmách začít svoji profesní kariéru.

V následujících článcích naleznete prezentace firem, se kterými spolupracujeme.

Aufeer Design

Web

Společnost Aufeer Design vznikla v roce 2000. Dnes patří mezi významné dodavatele konstrukčních a vývojových prací pro české i zahraniční odběratele. Ve vývojovém centru v Mladé Boleslavi nabízíme komplexní služby v oblasti designérských, vývojových, konstrukčních a výpočtových produktů zejména pro výrobce automobilů a jejich dodavatele. Odborné týmy specialistů zaměřených na design, výpočty a simulace, vývoj a konstrukci karoserie a interiéru, elektrických svazků, elektroniky vozu a lisovacího nářadí v moderním prostředí pracují na finální podobě moderních dopravních prostředků.

Více informací o firmě »

Škoda Auto a.s.

Skoda_Landscape_CMYK
Společnost Škoda Auto chce být vždy krok před konkurencí, proto je včasná příprava a výchova mladých odborníků v popředí našeho zájmu. Pro absolventy SPŠ Mladá Boleslav nabízíme zajímavá uplatnění. Startem Vaší pracovní kariéry ve Škoda Auto poznáte proces výroby automobilu od základu (pozice ve výrobě vozů, či zajištění kvality). Záleží však na Vašem zájmu a motivaci k dalšímu odbornému růstu prostřednictvím široce rozvinutému systému vzdělávání, které Škoda Auto nabízí svým zaměstnancům.

Více informací o firmě »

Metronet s.r.o.

metronet
Firma se od svého založení zabývala především prodejem HW a správou IT. Postupně nabývala na významu hlavně výstavba a správa sítí. Dnes se firma specializuje především na internet a telekomunikace. METRONET s.r.o. nabízí služby jako připojení k internetu, internetová televize a rádia, telefonie přes internet, balíčky služeb ISP. Profesionalita je podtržena jedinečnou strukturou sítě s plnou zálohou (geografickou i technologickou) a certifikací od renomovaných firem CISCO, ALCOMA.

Více informací o firmě »

Bilsing Automation

bilsing-automation
Stavíme manipulátory – tím umožňujeme automatizaci. Širokým spektrem vlastních komponent vybavujeme lisovny plechů, plastů i svařovny. Jsme technici a určujeme trendy v oblasti manipulační techniky. Naše komponenty známe od návrhu, přes výrobu až po instalaci u zákazníka. Pracujeme s High-End materiály i procesy – s karbonem, hliníkovými výkovky, ocelovými přesnými odlitky. Obrábíme na CNC soustružnických a frézovacích centrech Gildemeister, Mazak, Hurco, Chiron, AXA, Deckel Maho. Kreslíme v CATII V5 R18 – 3D, 2D, objemové díly, sestavy; formy pro vlastní přísavky.

Více informací o firmě »

AUTOZÍTKA s.r.o.

autozitka

Naše společnost založená od roku 1992 dlouhodobě spolupracuje se Střední průmyslovou školou v Mladé Boleslavi jak v realizaci praxí, tak v následné možnosti zaměstnání. V současné době naše společnost otevřela nové prodejní a servisní centrum v Martinovicích. Jelikož se dynamicky rozvíjíme, rozšiřují se i potřeby na kvalitní zaměstnance. Proto hledáme nové pracovníky do našeho kolektivu z Vašich řad, jelikož jsme si vědomi, že kvalitou vzdělání, které Vám poskytuje Střední průmyslová škola v Mladé Boleslavi je pro nás zárukou správné přípravy.

Více informací o firmě »

HLS Czech s.r.o.

Web

Společnost HLS Czech s.r.o. byla založena v roce 1998 jako pobočka společnosti HLS Ingenieurbüro GmbH se sídlem v Augsburgu v Německu. Hlavní činností firmy je provádění komplexních inženýringových prací ve strojírenství se zaměřením na automobilový průmysl a oblast výroby automobilové karoserie. V kanceláři v Mladé Boleslavi odborné týmy projektantů, konstruktérů a pracovníků simulace a programování zpracovávají projekty pro zákazníky z prestižní oblasti automobilového průmyslu nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

Více informací o firmě »

MONTANA s.r.o.

mont_logo-2016

Společnost MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav prošla od svého založení v roce 1993 značným vývojem. Díky profesionální práci našich téměř 80 zaměstnanců, vlastnímu technologickému zázemí v Mladé Boleslavi a poskytování služeb s přidanou hodnotou, jsme se z malé firmy stali předním technologickým dodavatelem s mezinárodním přesahem. V roce 2016 se stala součástí společnosti DREAMland s.r.o.

Více informací o firmě »

EDAG Engineering CZ