Provoz domova mládeže

26.4.2020
Václav Bohata

V době uzavření školy došlo i k uzavření domova mládeže. V tomto školním roce už hromadné ubytování nebudeme poskytovat. Vyzývám tedy ubytované studenty, aby kompletně vyklidili svoje pokoje, pokud tak již neučinili.

Vedoucí domova mládeže bude k dispozici ve čtvrtek 30. dubna 2020 a ve čtvrtek 7. května 2020. Lze domluvit telefonicky i jakýkoliv jiný termín v intervalu od 27.4. 2020 do 7.5.2020 – volejte přímo vedoucí DM. Nejpozději ve čtvrtek 7.5. 2020 je nutné, aby byly všechny pokoje vyklizeny!

Platby za ubytování – za duben, květen, červen nebudou inkasovány.

Platby za dny v březnu, kdy byla uzavřena škola, budou vráceny.

Ubytování od 11. května 2020 umožníme těm studentům 4. ročníku, kteří budou potřebovat konzultace a v červnu studentům 4. ročníku po nezbytně nutnou dobu v období maturit. Bude stanoven speciální režim pro ubytované – na pokoji pouze jeden ubytovaný, v patrech co nejdále od sebe. DM bude před ubytováním těchto studentů vydezinfikován.

Platba v době maturit bude inkasována podle počtu nocí (40 Kč za noc). Pokud tito ubytovaní studenti ještě nedostali zpět poměrnou část inkasované zálohy za březnové ubytování, bude jim o tuto částku zmenšen přeplatek za březen.