MONTANA s.r.o.

mont_logo-2016

Společnost MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav prošla od svého založení v roce 1993 značným vývojem. Díky profesionální práci našich téměř 80 zaměstnanců, vlastnímu technologickému zázemí v Mladé Boleslavi a poskytování služeb s přidanou hodnotou, jsme se z malé firmy stali předním technologickým dodavatelem s mezinárodním přesahem. V roce 2016 se stala součástí společnosti DREAMland s.r.o.

Spolu se zlepšováním našich služeb se neustále snažíme zvyšovat i standardy v kvalitě výroby.

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2001 pro oblasti: výroba zámečnických výrobků, kovoobrábění, výroba elektrických rozvaděčů, instalace zařízení na odvod kouře a tepla, montáž a opravy technologických celků. Výroba jednoúčelových strojů.

Nastolený směr budeme udržovat i nadále, abychom našim zákazníkům mohli poskytovat vysoký standard služeb v blížícím se automatizovaném průmyslu 4.0.

Pro kontinuální zlepšování služeb naším zákazníků a vymýšlení nových vylepšených řešení hledáme šikovné techniky a konstruktéry, kteří se nebojí realizovat své nápady. Nové kolegy hledáme již v řadách studentů střední průmyslové škole a snažíme se je podpořit v dokončení studia a hladkému přechodu k nám. V průmyslové automatizaci vidíme budoucnost