Seminář brazilského jiu-jitsu

6.5.2024
Věra Svárovská

V úterý 30.4.2024 proběhl na naší škole seminář (potažmo náborová akce) brazilského jiu-jitsu. Akce ovšem rychle nabyla podobu spíš první hodiny výcviku. Trenér Martin Tobola z Red Dot Gym (sídlí na třídě Václava Klementa 1227, vedle Krušovické Šalandy) se přednášením příliš nezdržoval a šlo se rovnou na věc. 50 studentů napříč ročníky se rychle a s nadšením aktivně zapojilo. Trenér za asistence Matěje Volného (3.Cs) vždy nejprve předvedl a vysvětlil, co se bude zkoušet. Následně se chlapci rozdělili do skupinek a na žíněnkách a pod dohledem trenéra nebo Matěje se učili základy jiu-jitsu.

Dvě hodiny padání, páčení a případně mírného škrcení 😊 utekly jako voda. Po skončení semináře kluci trenéra a Matěje odměnili zaslouženým potleskem. V tělocvičně vládlo nadšení na obou stranách. Red Dot Gym určitě získá řadu nových členů a naši kluci utahaní, ale spokojení, odcházeli zpátky do výuky.

Ještě jednou tedy děkujeme za návštěvu a věřím, že v budoucnosti akci zopakujeme.

Mimochodem Red Dot Gym nabízí lekce nejen brazilského jiu-jitsu, ale také grapplingu, BJJ, box, MMA Stand Up a pro zkušenější i MMA. Rozvrh lekci buď na www.reddotgym.cz, nebo na IG a FB. Po předložení studentského ISIC je první lekce zdarma. Lekce jsou vhodné pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé, trenérský tým se jim věnuje individuálně.